Váš prohlížeč je zastaralý, některé funkce nemusí fungovat korektně. Novější si můžete stáhnout například zde.

O mně

Jana SuldovskáDobrý den, jmenuji se Jana Suldovská, ve světě financí se pohybuji od roku 1998 a od roku 2006 se specializuji na kapitálové trhy. Vím, jak je těžké se v dnešní době orientovat v obrovském množství nabídek, které se nabízí pro investice, obchodování nebo spoření. Na těchto webových stránkách bych se ráda podělila o své zkušenosti a poukázala na možná investiční rizika. Doufám, že zde naleznete inspiraci a pokud budete chtít, podělíte se i o své nápady a znalosti. Nebojte se na mě obrátit se svými dotazy a připomínkami. Ráda vám pomohu.

 

 

 

 

Jak by mohla vypadat naše spolupráce:

  1. Zanecháte na sebe kontakt
  2. Na domluvené schůzce zhodnotíme Vaše stávající investice
  3. Navrhneme optimální řešení dle Vašich představ

Moje odměna bude závislá na Vašem úspěchu.

Zde je pár informací o mě. Pracovala jsem 20 let  v bance. Od roku 2003 – 2008 jako ředitelka poboček. Od roku 2006 pravidelně investuji na kapitálových trzích. Když jsem pracovala v bance na řídící pozici, začala jsem více vnímat skryté bankovní poplatky a skryté poplatky dceřiných společností banky. Nelíbí se mi, když někdo vydělává pouze na neznalosti ostatních lidí ve společnosti.

 

Moje absolvované vzdělání a kurzy od roku 2006

KPF – 1/2 roku kurz „Cesta k finanční nezávislosti“

Patria – škola investování

Finančník cz – Intradenní obchodování

  • Traiding jako business
  • Obchodní indikátory
  • Money management
  • Obchodní strategie
  • Psychologie obchodování

V současné době se věnuji svým dvěma dětem, mám velkou zahradu, kam chodím relaxovat a odpočinout si od finančních trhů. Denně cvičím jógu.

 

Vyloučení odpovědnosti:
Všechny informace poskytované na webových stránkách janasuldovska.cz jsou určeny ke studijním účelům a jsou pouze osobními názory. V žádném případě neslouží a nesmí být využívány jako investiční či obchodní doporučení.
Style switcher RESET
Body styles
Color settings
Link color
Menu color
User color
Background pattern
Background image